Loading...

Hakkımızda

Siz hayal edin, Biz üretelim!

Kısaca..

1971 yılında kurulan Türkmen Mobilya doğrama işleriyle girdiği mobilya ve dekorasyon sektöründe kısa sürede alışveriş merkezleri, şirket merkezleri, özel konut projeleri gibi alanlarda haklı bir üne kavuşmuştur.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok büyük projenin içinde yer alan Türkmen Mobilya "siz hayal edin biz yapalım" sloganıyla özel konut dekorasyonuyla da hayal gücünüzün gerçek dünyaya yansımasını gözler önüne seriyor.

Şirketimiz, geçmişinden taşıdığı tecrübeyi, kaliteli hammadde ve hassas işçilik ile birleştirerek 1. sınıf ürünler üretmeyi sürdürmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız, 1971 yılından beri Türkmen Mobilya'yı bugünlere taşıyan prensip olmuştur.

Hizmetlerimiz arasında yer alan, talebin bilgisayar ortamında projelendirilmesi ile hayalinizdeki mekanı canlandırıyor ve üretiyoruz.

Evinizde yeni bir mekan oluşturmak veya mobilyanızı yenilemek istiyor olabilirsiniz. Nasıl duracağını kestiremiyorsanız, önce projelendirelim, sonra yapalım. Zamanınız ve paranız israf olmasın!

Konferans salonları, toplantı odaları ve ahşabın olduğu her mekanı boyut sınırı olmaksızın donatıyoruz. Tarafımızca hazırlanan veya hazır verilen proje esasına göre anahtar teslim iş yapıyoruz.

Neler Yaptık →

Harita
İletişim
Adres
Adem Yavuz Mahallesi Adnan Menderes Cad. No:20 Ümraniye - İstanbul
Eposta
iletisim@turkmenmobilya.com.tr
Telefon
0(216)565 75 42